Přeskočit na obsah

Dotazy

KROK 1 -> V sekci ČLENSTVÍ si zvolte typ členství, jedeme pouze jednou členství a to je PREMUIM. KROK 2 -> Aktivujte své vybrané členství tím, že dokončíte objednávku. Na základě objednávky Vám přijde informační email s částkou k úhradě a informací jak postupovat dále. Prosíme Vás, důsledně dbejte na správné zadání VARIABILNÍHO SYMBOLU! Následně do 24 hodin od připsání peněz na účet obdržíte přístup do klientské zóny, o kterém budete informováni emailem. Možnost platby je také PayU (platební brána), kde přístup do klientské zóny máte ihned aktivní. KROK 3 -> Přihlašte se do své VIP sekce přímo na našich webových stránkách, kde na Vás budou každý den (pravděpodobně ihned po zaplacení) čekat od našeho týmu připravené tipy.
PREMIUM skupina má nastavenou svojí dobu členství na 30 dní.
Platby přijímáme bankovním převodem a přes platební bránu. Po dokončení objednávky a aktivaci Vašeho konta Vám dorazí fakturace na email. Vše Vám přijde po úhradě platby za členství na náš bankovní účet. Snažíme se pracovat rychle, a tak je zaručeno, že pokud platíte bankovním převodem a vše z Vaší strany proběhlo v pořádku, do 24 hodin Vám zašleme potvrzovací email, že Vaše registrace byla schválena. Chceme upozornit, že platba provedená o víkendu nám nemusí dorazit hned. Důvodem je, že některé banky o víkendu nepracují a nedokážou tudíž transakci zpracovat, proto je lepší uhradit objednávku v pracovní den. Nemusíte se bát, hned, jak bude platba viditelná na našem bankovním účtu, budeme postupovat dle výše zmíněného. Kdyby Vám i přesto fakturace nedorazila, kontaktujte nás na email info@tchtop.cz a nejlépe na WhatsApp na tel. čísle 731515852 a dáme věc do pořádku. Nejrychlejší metodou placení je samozřejmě platební brána "PayU", kde v košíku v posledním bodě zaškrtnete právě "PayU" a tím po úhradě máte jistotu, že ten den už s námi můžete sázet, aktivní jste ihned.
Žijeme v realitě, kde Vám nikdo nedokáže poskytnout jistotu profitu. I když se člověku daří, vždy přijde období, že na něj padne červená série. Je potřeba se striktně držet nastavených pravidel. Po zaplacení členství dostanete přístup do své skupiny a následně ve skupině už se dozvíte, jak na každý tiket/zápas sázet. V případě, že máte svůj systém doporučujeme sázet pouze 5% z Vašeho money managmentu. Chtěl bych Vás poprosit, aby každý z Vás sázel pouze takový kapitál, s jehož ztrátou se je v případě nevýherní série schopen srovnat. Může se to samozřejmě stát, ale náš tým dělá maximum proto, aby tomu tak nebylo.
Náš tým vždy hrál férovou hru a bude ji hrát otevřeně i zde v dotazech. Chceme, abyste věděli, že na každého sázkaře může přijít červená série. Pokud však budete dodržovat základní pravidla bankroll managementu, budete schopni ustát i tuto sérii. Opravdu Vás prosíme, nikam nespěchejte, když náhodou prohrajete např. 500 korun, nesázejte hned 2x více, že to chcete nutně hned vyhrát zpět, může se to otočit proti Vám. Hlava přepne a chce peníze zpátky, ale to velmi často končí ještě hůře.
Skupina PREMUM na našem webu obsahuje různý počet tiketů, komunikaci s klienty, live tiketů a mnoho dalšího. Prosíme Vás pečlivě si prosím přečtěte, co PREMIUM skupina na našem webu obsahuje.
Poslední dobou dostáváme stále častěji otázku, zda je možné s námi spolupracovat. Můžu Vám na to napsat jednu věc - napište nám, co konkrétně máte na srdci, jakou formou byste to chtěli realizovat a my se Vám určitě ozveme. Všechny dotazy prosím směřujte na email tomaschyba@post.cz nebo ještě lépe na WhatsApp na tel. číslo 731515852, kde vám bude obratem zodpovězeno.
Častý dotaz, který od vás dostáváme je, kdy budou zveřejněny tikety? Nové pravidlo zveřejňování tiketů bude vždy platit ten den. V kolik hodin budou tikety zveřejněny? Vždy když se tikety zveřejní na webu, tak se napíše na telegram skupině. Pak půjdete na web a tikety vsadíte. Sázet se bude 5x týdně, proto je potřeba mít telegram aplikaci stáhnutou.
Nejvíce aktivní na sociální síti jsme na našem instagramu: www.instagram.com/sazej_s_tchtop. Pokud chcete, můžete nás sledovat, můžete nám napsat. Jsme na našem instagramu hodně aktivní, takže pokud budete chtít ozvěte se a my vám odpovíme na všechny vaše dotazy. Budeme se těšit.
PREMIUM skupina má telegram skupinu private. Do private skupiny se dostanete po zakoupení PREMIUM z našeho webu www.tchtop.cz. Všechno se dozvíte, když kliknete na klientskou zónu -> PREMIUM skupina. Ve skupině na vás už budou čekat informace ohledně sázení, odkaz na telegram a mnoho dalšího.
Ano PREMIUM skupina na našem webu je jediné naše členství, které je aktivní na 30 dní. Rozhodli jsme se tak z důvodu, že se budeme držet pravidla, že "Kvalita je více než kvantita".
Ano můžete. Pokud máte jedno členství aktivní a do konce vám zbývá "xx" dní můžete využít možnosti, například "slevových kupónů" které jsou vždy oznámeny na naši sociální síti instagram: www.instagram.com/sazej_s_tchtop a další členství tak zakoupit. Web je nastaven, že jedno členství dojede a další se hned napojí, takže se nemusíte bát, že při zakoupení vám jedno členství ihned přestane jít.
Slevové kupóny u nás probíhají random po celý rok, je potřeba sledovat hlavně sociální sít na našem instagramu: www.instagram.com/sazej_s_tchtop. Nebráníme se samozřejmě, když si o slevový kupón napíšete.
Pokud se vám nejde přihlásit na web, může to být z pár důvodů: 1) Píšete špatně vaše heslo, pozor na CAPS LOCK. 2) Zapomněli jste vaše heslo. Doporučíme vám zaslat si "zapomenuté" heslo na email z našeho webu www.tchtop. Email dorazí maximálně do 5ti minut. Pokud vám email nepřišel, zkontrolujte prosím záložku ve vašem emailu "SPAM". Pokud ani tam vaše heslo nemáte, napište nám na instagram: www.instagram.com/sazej_s_tchtop nebo na whatsapp 731515852 , kde s vámi problém vyřešíme.
Hlavní tiket u nás znamená -> Tiket s největší důvěrou, s největším vkladem. Hlavnímu tiketu dáváme vždy tu největší důvěru 10/10. Systém hlavních tiketů u nás jede opravdu dlouho a je to naše osvědčená metoda.
Každé kolo ve druhé hokejové a univerzitní lize se snažíme sázet vždy podle přísunu informací. Máme pravidelný přísun "info" a každý náš zákazník se hodně těší, až bude právě kolo ve druhé hokejové a univerzitní lize. Řekli bychom otevřeně, že neni lepší poradenství ve zmíněných ligách v ČR, než naše.
Žijeme v době, kdy někomu věřit je velký problém. Od založení TCHTOP jsem si vytvořil velkou partu kamarádů v sázení, udělal jsem si velkou důvěru mezi lidmi a proto mně dnes sleduje mraky lidí na sociálních síti (telegram, instagram, facebook). Jsem osoba která nemá ráda "omáčky", která nemá ráda "falešné lidi". Vždy s vámi jednám narovinu a vždy se vám snažím všechno říci, jak se má. Můžu o sobě říci, že jsem férovej, vstřícnej a poctivej člověk. Pomohu, poradím, vysvětlím a ukážu.
Free telegram máme na adrese: https://t.me/+eSCD_Z3s-1gxMWM0 , kde můžete vidět občas vyhodnocené tikety, občas dáváme free tikety právě na telegram skupinu a mnoho dalšího. Přidejte se a sledujte a třeba se pak rozhodnete, že to u nás zkusíte.
Nevíte co si pod pojmem záplata vybavit? Je to velmi jednoduché a hlavně odzkoušené. Záplaty nám fungují, pokud se den nepodaří, tak se ten den snažíme hodit do nuly. Přichází náhradní tiket, který má stejnou důvěru, jako HLAVNÍ TIKET.